www.al-mare.pl

DOJAZD

Przyjazd autobusem PKS: (www.pksw.pl lub www.rozklad-pkp.pl)

Odjazd z dworca: Gdynia - linia 650 KARWIA

- należy wysiąść na przystanku: ROZEWIE-LATARNIA!

Kierujemy się do drogowskazu Jastrzębia Góra ok.150 m. Na przejściu dla pieszych przechodzimy na drugą stronę ulicy. Znajdujemy się już na ul.O.Borcharda, idziemy prosto ok. 200 m., AL-MARE dom pod nr 10.

Przyjazd samochodem:

Jedziemy obwodnicą trójmiejską w kierunku Gdyni - do końca (do skrzyżowania ze światłami). Na światłach w lewo, w kierunku Redy (Rumi, Szczecina).

W Redzie, tuż za kościołem na światłach skręcamy w prawo na Puck i Władysławowo. I tak jedziemy mijając Puck. Po prawej stronie będzie piękny widok na zatokę Pucką.

WARIANT I

Jedziemy prosto do ronda, mijamy Swarzewo, dalej prosto. Wjeżdżamy do Władysławowa i dojeżdżamy do niewielkiego ronda - skręcamy na nim w lewo na Karwię (w prawo na Hel). Jedziemy główną drogą, przejeżdżamy przez przejazd kolejowy – cały czas prosto- 4 km, mijamy latarnię morską w Rozewiu, która znajduje się po naszej prawej stronie i zaraz za nią zauważymy drogowskaz JASTRZĘBIA GÓRA - przed przejściem dla pieszych skręcamy w lewo - wjeżdżamy w ulicę O.Borcharda, jedziemy 200 m do AL-MARE, nr 10. Parkujemy od ul.Widok.

WARIANT II

Za Puckiem, poprawej stronie jest widok na zatokę Pucką i znak "Jastrzębia Góra w lewo". Przejeżdżamy przez Gnieżdżewo, Łebcz, Strzelno, Mieroszyno i Tupadły. W Tupadłach po prawej stronie znajduje się drogowskaz - JASTRZĘBIA GÓRA, przed tym znakiem skręcamy w ul.Wiejską, jedziemy cały czas prosto. Po prawej stronie mijamy sklep, dalej prosto - za rozwidleniu skręcamy w prawo w ul. Kuracyjną, jedziemy cały czas prosto kierując się na latarnie morską,  z lewej strony - wjeżamy od ul.Widok.


Kontakt
Pokoje Gościnne

AL-MARE
ul.O.Borcharda 10
84-104 Jastrzębia Góra

+48 698 676 272

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszamy!